Yanıtları topla

Online anketiniz hazır olduğu an yanıtları toplamaya başlayabilirsiniz. Her anketiniz için istediğiniz kadar paylaşabileceğiniz ayrı bir anket linki elde edeceksiniz. Anket linkini web sitenizde, Facebook'ta, Twitter'da ve diğer sosyal medya platformlarında paylaşabilir, katılımcılarınızı e-posta yoluyla davet edebilir ya da onlara sizin adınıza toptan e-posta davetiyesi göndermemizi isteyebilirsiniz. Katılımcılarınız anketinizi herhangi bir tarayıcı kullanarak doldurabilir: Masaüstü, laptop, tablet ya da akıllı telefon fark etmez. Tüm online anketlerimiz mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

Örnek anket aç
Sınırsız kullanım

Sınırsız kullanım

Anket linkini katılımcılara e-posta yoluyla gönderebilir, Facebook, Twitter ya da herhangi bir sitede yayınlayabilirsiniz. Ayrıca anketi doğrudan kendi sitenize de gömebilirsiniz. İstediğiniz gibi paylaşın!

Kaydolun ve deneyin

Mobil cihazlar için optimize edilmiş!

Tüm online anketlerimiz otomatik olarak mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Katılımcılarınız sorularınızı masaüstü ve dizüstü bilgisayarların, tabletler ya da akıllı telefonların yaygın tarayıcılarının herhangi biri ile yanıtlayabilirler.

Kaydolun ve deneyin
Mobil cihazlar için optimize edilmiş!
Toplu e-posta dağıtımı

Toplu e-posta dağıtımı

İster sadece birkaç katılımcınız olsun, isterse on binlerce; fark etmez. Yerleşik toplu e-posta hizmetimiz ile tüm anket davetlerini sizin için gönderebiliriz. İsterseniz adınızı ve e-posta adresinizi de kullanabiliriz. En iyisi ise: Bunların hiçbiri için ekstra ücret ödemeyeceksiniz!

Kaydolun ve deneyin

Daha fazla bilgi edinin

Katılımcılarınızı gruplandırarak her gruba kendine has anket linki gönderin. Bu onların cevaplarını gerçek zamanlı raporlarla ayırt etmenizi sağlayacak. Ana anket bağlantınızı değiştirmek için kullanabileceğiniz birden fazla seçenek bulunmaktadır.

Tüm özellikleri gör »

Kaydolun ve deneyin
Daha fazla bilgi edinin
Ürünümüze Dünya çapında 1,000,000 'in üzerinde kullanıcı kaydoldu ve hayran kaldı!