Öğrenciler için mükemmel bir online anket aracı - % 100 ücretsiz!

İster tez için araştırma yapmak isteyen bir öğrenci ya da araştırma yürütmek isteyen bir öğretim görevlisi olun, Online Anketler sizlere tüm ihtiyaçlarınızı tek adresten karşılayabileceğiniz mükemmel uygulamalar sunuyor.

Üniversiteleri ve öğrencileri pazar araştırmalarında desteklemek adına seçilmiş kuruluşlara hizmetlerimizi ücretsiz sunuyoruz. Ücretsiz öğrenci hesabınızla platformumuzu limitsiz kullanabilirsiniz.

Tüm özellikleri gör veya Başvuruyu kontrol et
Öğrenciler

Üniversitenizin desteklenip desteklenmediğini kontrol edin:

Ücretsiz bir sabit oran ürününden yararlanın!

Sınırsız anket oluşturun ve istediğiniz kadar cevap toplayın. Bu teklif öğrenci e-posta adresiniz geçerli olduğu sürece kullanılabilir.

Tüm özellikleri gör...

Daha fazla bilgi

Mevcut bir hesabınız varsa, "Hesabım - Kullanıcı bilgileri" altında e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz. Mevcut hesabınız arsından otomatik olarak ücretsiz bir öğrenci hesabına dönüşecektir.

Geçerli bir öğrenci e-posta adresi olmayan öğrenciler bu tekliften yararlanamıyorlar. Ne yazık ki öğrenci kimlikleri vb. kabul edemiyoruz. Sebebi, bu servisin üniversitelerin e-posta adresini otomatik doğrulaması sayesinde olmasıdır. Böyle bir e-posta adresi olmayan öğrenciler bu nedenle diğer ürünleri seçmelidirler. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm özellikleri gör...

Birkaç kural bulunmaktadır:

  • Yapılan anketler ticari veya rekabet amaçlı olmamalıdır
  • Kullanım amacı, öğrenim/öğretim bağlamında olmak zorundadır
  • Hesabı yalnızca tarafından kullanılan öğrenci/öğretim üyesi açılabilir

Öğrenci hesapları tarafımızdan düzenli olarak kontrol edilecektir. Koşullara uyulmadığı taktirde hesap kapatılacaktır.

Not: Eğer bir şirket olarak bilimsel bir araştırma yapmak istiyorsanız, normal bir hesap açmanız gerekmektedir. Ücretsiz öğrenci hesabı ihtiyaç duyan öğrenciler için destek amaçlı tarafımızdan sunulmaktadır.

Sınırsız anket oluşturun ve istediğiniz kadar cevap toplayın. Bu teklif öğrenci e-posta adresiniz geçerli olduğu sürece kullanılabilir.

Tüm özellikleri gör »