Anket Oluşturun

Ücretsiz olarak kayıt olmanızın ardından kendi online anketinizi oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve kendinden açıklayıcı arayüzümüz sadece birkaç dakikada mükemmel anketler oluşturmanıza yardımcı olacak. Çeşitli soru türleri arasından istediğinizi seçebilir, kendi sorularınızı oluşturabilir, açıklayıcı metin ekleyebilir, fotoğraf yükleyebilir ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilir, dolayısıyla anketlerinizi adım adım sistematik olarak tasarlayabilirsiniz. Hem her bir sorunun, hem de tüm anketin ön izlemesini her zaman görebilirsiniz. Ayrıca kendi renk kombinasyonunuzu ve logonuzu kullanarak anketinizin temasını düzenleyebilirsiniz. Online anketlerinizi oluşturmak için istediğiniz kadar vakit harcayabilirsiniz - herhangi bir zaman sınırı bulunmamaktadır.

Örnek anket aç
Kullanımı kolay

Kullanımı kolay

Basit kullanıcı arayüzümüz anketlerinizi kolayca oluşturabilmenize, ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilmenize ve katılımcılarınıza dağıtmanıze olanak verir. Herhangi özel bir bilgiye veya yazılıma ihtiyaç duymaz. Tek gereken tarayıcınızdır.

Kaydolun ve deneyin

Kapsamlı soru tipleri

Online anketinizi oluştururken birçok soru türünün arasından size uygun olanı seçin. Açık ya da kapalı sorular ekleyebilir, fotoğraf ve dosya yükleyebilir, katılımcıların seçenekleri sıralamasını isteyebilir ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.

Kaydolun ve deneyin
Kapsamlı soru tipleri
Kendi temanız

Kendi temanız

Anketinizi kendi kurumsal ya da kişisel tasarımınızla adapte edin. Tema düzenleyicimiz ile anketinizin renklerini değiştirmek sadece birkaç tık uzağınızda. Ayrıca markanızı daha ön planda tutmak için kendi logonuzu da yükleyebilirsiniz.

Kaydolun ve deneyin

Gelişmiş ayarlar

Çok dilli anketler, koşulsal/mantık atlama, anketlerinize dış veri yerleşimi, yanıt kanalı ve çok daha fazlası. Neredeyse hiçbir limit yok.

Tüm özellikleri gör »

Kaydolun ve deneyin
Gelişmiş ayarlar
Ürünümüze Dünya çapında 1,000,000 'in üzerinde kullanıcı kaydoldu ve hayran kaldı!