Sonuçları değerlendirin

İlk katılımcının anketinizi yanıtlamasının ardından toplanan yanıtları analiz etmeye başlayabilirsiniz. Tüm cevaplar gerçek zamanlı olarak sunulur. Bir yandan her sorunun kümelenmiş raporlarını diyagramlarla ve aritmetik ortalama, yüzdelik, standart sapma gibi anahtar verilerle birlikte görebilirsiniz. Diğer yandan her cevabı bireysel olarak denetleme şansını da elde edersiniz. Tüm raporu PDF belgesi olarak indirebilir ya da diyagramları teker teker resim olarak kaydederek Word ya da PowerPoint gibi programlara yapıştırabilirsiniz. Toplanan yanıtlarınızı Excel ya da CSV dosyası olarak istediğiniz her an indirebilirsiniz. Bu veriler ayrıca SPSS'ye de aktarılabilir.

Online raporlarınızı link paylaşarak üçüncü taraflara paylaşmanız da mümkün.

Örnek rapor aç
Gerçek zamanlı raporlama

Gerçek zamanlı raporlama

Tüm sonuçlarınızı gerçek zamanlı olarak analiz edin. Online raporlama özelliğimiz otomatik olarak anahtar verileri hesaplar (aritmetik ortalama vb.) ve soru türlerinize göre uygun diyagramlar oluşturur. Ayrıca her yanıtı bireysel olarak analiz edebilirsiniz.

Kaydolun ve deneyin

Sonuçlarınızı filtreleyin

Tek bir tıkla sonuçlarınızı tamlık, katılımcı grubu, tek denek gibi filtrelerle filtreleyebilirsiniz. Ayrıca çapraz tablolama da yapabilirsiniz (ör. sadece "kadın" katılımcıların yanıtları, sadece 5. soruyu "evet" olarak yanıtlayanlar gibi)

Kaydolun ve deneyin
Sonuçlarınızı filtreleyin
Sonuçları dışa aktar

Sonuçları dışa aktar

Online raporlarınızı PDF dosyası olarak dışarı aktarabilir ya da belirli sorulardaki diyagramları daha sonraki bir tarihte Word yada PowerPoint gibi programlarda kullanmak için indirebilirsiniz. Ayrıca topladığınız tüm ham veriyi Excel ya da CSV dosyası olarak indirebilirsiniz (SPSS'ye aktarılabilir).

Kaydolun ve deneyin

Ve çok daha fazlası...

Harici bir sonuç linki kullanarak üçüncü tarafların anket sonuçlarına online olarak erişimini, yanıtları düzenlemelerini ve ihtiyaçlarınıza göre verilen yanıtların değerlerini değiştirmelerini sağlayabilir (ör. "evet" cevabını "1", "hayır" cevabını "0" olarak değiştirme) ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm özellikleri gör »

Kaydolun ve deneyin
Ve çok daha fazlası...
Ürünümüze Dünya çapında 1,000,000 'in üzerinde kullanıcı kaydoldu ve hayran kaldı!