Örnek Anket

Örnek Anket

Tüm online anketlerimiz mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Aşağıdaki butona tıklayarak bir örnek anket açın ve kendiniz görün.

Örnek anket aç
Örnek Rapor

Örnek Rapor

Online raporlarınızı link kullanarak üçüncü taraflarla paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak bir örnek rapor açın ve kendiniz görün.

Örnek rapor aç
Müşterileriniz ne kadar memnun?

Müşterileriniz ne kadar memnun?

Müşteri memnuniyeti her başarılı iş ortaklığı için çok önemlidir. Online Anketler sizlere müşterilerinize kolayca ulaşma ve anında geri dönüş alma olanağı sağlar. Kişiselleştirilmiş anketler sayesinde kişiye özel anketler oluşturabilir ve yüksek yanıt oranları sağlayabilirsiniz. Ayrıca toplanan cevapları eşleştirebilir ve katılımcıların isimlerini belirtmelerine gerek kalmadan kimin nasıl yanıt verdiğini takip edebilirsiniz.

Pazar araştırması artık çok daha kolay

Pazar araştırması artık çok daha kolay

İnternet sayesinde Online Anketler pazar araştırması anketinizi tüm dünyaya yaymanızı sağlayacak! Online Anketler ile kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde anketlerinizi gerçekleştirebilir ve tüm sonuçları yoğun bir analize tabi tutabilirsiniz.

Çalışan memnuniyetini ölçmek için daha etkin bir yöntem olamaz.

Çalışan memnuniyetini ölçmek için daha etkin bir yöntem olamaz.

Herhangi bir iş için en değerli varlığınız insan gücünüzdür. O halde onları dinlemelisiniz! Online Anketler ile oluşturacağınız online anketler ile çalışan memnuniyetinizi, en hızlı, kullanışlı ve ekonomik şekilde ölçebilirsiniz. Online Anketler'in gelişmiş filtreleme fonksiyonları ile çalışanlarınızın memnuniyetini ölçmek için hem zamandan kazanacak, hem de çalışanlarınızı sıkmadan en doğru cevapları en hızlı şekilde toplayabileceksiniz.

Special offer for students and lecturers

Special offer for students and lecturers

İster tez için araştırma yapmak isteyen bir öğrenci ya da araştırma yürütmek isteyen bir öğretim görevlisi olun, Online Anketler sizlere tüm ihtiyaçlarınızı tek adresten karşılayabileceğiniz mükemmel uygulamalar sunuyor.

Learn more about our Educational Discount
Ürünümüze Dünya çapında 1,000,000 'in üzerinde kullanıcı kaydoldu ve hayran kaldı!